Правильний ремонт двигуна - в кожен регіон!
Rottler S7M — обробка привалочних площин
000026_000088_image_204x250_cache.png Верстат для фрезерування без СОЖ і обробки привалочних площин з ручним управлінням

ХАРАКТЕРИСТИКА

Високопродуктивні і економічні верстати Rottler серії SМ для обробки привалочних площин - відмінне рішення для механічних цехів. Дві модифікації верстата дозволяють збільшити продуктивність як великого цеху по відновленню дизельних двигунів для важких режимів експлуатації і двигунів великої потужності, так і невеликої майстерні.


Усі верстати серії SМ використовують однакові інструменти і кріпильні пристосування, внаслідок чого досягається універсальність; налаштування верстата робиться швидко і просто. Якість чистової обробки поверхні досягається за рахунок регулювання швидкості подання і обробки за допомогою стандартного оснащення.


МОЖЛИВОСТІ

  • Шпиндель для важких режимів експлуатації - розрахований на використання інструментів з КНБ(кубічний нітрид бору) і ПКА(полікристалічні алмази). Великий діаметр, тверде хромове покриття, використання прецизійних потрійних радіально-наполегливих підшипників гарантує тривалу експлуатацію і високу якість обробки. 
  • Компактний дизайн - верстат з цілісною станиною і багатошаровими захисними щитками направляючих куліс є найкомпактнішим верстатом для обробки привалочних площин з наявних сьогодні на ринку.
  • Високоякісна чистова обробка поверхні - прецизійний кульково-винтовий привід з ремінною передачею і безступінчатим регулюванням швидкості і подання дозволяє здійснювати чистову обробку сучасних багатошарових сталевих прокладень ГБЦ шорсткістю від 2Ra до 6Ra.
  • Система сухої фрезерної обробки - дозволяє понизити витрату СОЖ і полегшує очищення після роботи! Кожух фрезерної голівки направляє пил і осколки у вакуумну систему, що поставляється додатково.
  • Повернення в нульову точку по висоті - фреза завжди повертається на нульову висоту по вертикалі в початкове положення для наступного проходу.
  • Останні технологічні досягнення в управлінні - сучасне управління з автоматичним регулюванням забезпечує обробку складних поверхонь.
  • Безпека і довговічність - захисні щитки з багатошарової сталі закривають і захищають направляючі куліси, істотно збільшуючи тривалість експлуатації.
  • Цикл механічної обробки "від підлоги до підлоги" займає невеликий проміжок часу - вимагається не більше 2-х хвилин для обробки голівки і не більше 8 хвилин - пари голівок V8- блоку.
  • Універсальність - можливість налаштування на обробку поверхонь великих дизельних голівок, таких як CAT3406 і 3412, а також дизельних блоків, таких як DetroitV71 і MercedesOM440. 
  • Великий стіл з Т-подібними пазами - плоский цілісний стіл з чавуну марки Механіт з Т-подібними пазами дозволяє використання будь-якого кріпильного пристосування і обробку будь-якої деталі - домкрати і затискні пристрої можуть встановлюватися у будь-яке місце!

Перегляньте також: