Правильний ремонт двигуна - в кожен регіон!
Обладнання виробництва AZ spa
000103_nrsaz001.jpg AZ SP1000G - Плоско-шлифовальный станок

000100_images.jpgAZ CD-15 - Магнітоскоп

Ефективний магнітний дефектоскоп CD15 італійського виробництва призначений для знаходження тріщин і пошкоджень в колінчастих валах і корпусних деталях двигуна виготовлених з чавуну (феромагнетиків ). Ефективність верстата визначається потужним електромагнітним полем, що дозволяє легко і швидко виявляти дрібні тріщини деталей двигуна і колінчастого валу. Модель має спеціальну кільцеву котушку для намагнічування і розмагнічування деталей, ультрафіолетову лампу, магнітний порошок для приготування тестової рідини і розпилювач для її нанесення на деталь. Це дозволяє виявити будь-які мікротріщини на поверхні деталей.

000100_2.jpgAZ CP150 - Рихтувальний стенд

Високоточна модель CP150 є невід'ємною частиною в циклічному процесі з відновлення колінчастих і розподільних валів, яка дозволяє в найкоротші терміни вирівняти геометрію валів.

Прес CP150 розроблений для швидкого і точного виправлення вигину колінчастих валів і розподільних валів будь-якої техніки після огляду магнітоскопом. Деформація легко виправляється в потрібному місці, наприклад, на шатунной шийці, так, що балансування валу не порушується.

Перегляньте також: