Правильний ремонт двигуна - в кожен регіон!
NEWEN CONTOR EPOC - Обробка робочих фасок сідел клапанів
000091_EPOC2.pngОПИС:

NEWEN EPOC ™ є новою концепцією, розробленою навколо простої, але потужної та ефективної кінематики. Сучасна електроніка гарантує контроль точності у всіх трьох незалежних осях. Гнучке інтерактивне програмне забезпечення забезпечує гнучке застосування обладнання та зворотний з ним зв'язок. Система проста і зручна в експлуатації, не вимагає складної підготовки персоналу.

Технологія однозубої фрези дозволяє використовувати найсучасніші різці з покриттям з різних матеріалів.

На каретку встановлюється дуже жорсткий тримач різця, спеціально виготовлений для роботи з обмеженим люфтом. Автоматично балансуєма оброблювальна головка складає одне ціле з прецизійним шпинделем, переміщається по своїм осях. Переміщення каретки і обертального шпинделя забезпечується за рахунок безколекторних двигунів останнього покоління і заздалегідь встановлених жорстких сателітних роликових ходових гвинтів.

Каретка тримача різця приводиться в рух без ударів завдяки системі сполучних тяг, що коливається навколо попередньо навантажених валів і підшипників. Жорсткість системи та надзвичайна кінематична простота дозволяють виконувати механічну обробку поверхні будь-якої форми. Програми обробки автоматично оптимізують переміщення різця, щоб зменшити фактичний час обробки.

ПЕРЕВАГИ:

  • Зменшення зусилля при обробці в співвідношенні 1 до 300 в порівнянні з 3-кутовими системами механічної обробки (з від'ємним чи позитивним переднім кутом).
  • Оптимальна концентричність при відсутності характерних дефектів при традиційній 3-кутовий обробці.
  • Правильна кругла форма з похибкою всього в декілька мікронів.
  • Ідеальна поверхня обробки.
  • Незрівнянна точність, гнучкість і зручність в роботі.
  • Оптимальна прибутковість..
Перегляньте також: