Правильний ремонт двигуна - в кожен регіон!
Rottler VR-416 — Шліфування клапанів
000090_28485944_167_Rottler_VR416_CENTERLESS_VALVE_REFACING.jpgОПИС

Верстат VR- 416 встановлює стандарти продуктивності при відновленні головок блоків циліндрів. Технологія безцентрової обробки дозволяє обійтися без фланців і затискних патронів. Обробка робочої поверхні клапана проводиться концентрично, в результаті чого досягаються більш високі ущільнюючі властивості, покращений відвід тепла і зменшене механічне навантаження на клапани. Шток клапана набуває ідеально правильної форми, відрізняючись від сідла клапана менш ніж на 0,0001 "( 0,002 мм) по внутрішньому діаметру.

Похила ролико-гвинтова система передач виключає необхідність ручної подачі клапана на шліфувальний круг в процесі перешлифовки. Похилі ролики подають клапан до точно встановленого упору, контроль довжини клапана проводиться автоматично.

Вибір швидкості обертання клапана дозволяє оператору встановлювати швидкість поверхневої обробки залежно від діаметра клапана в широкому діапазоні - від клапанів невеликих розмірів до клапанів потужних дизельних двигунів.

Алмазний інструмент для правки основного круга встановлений в потрібне положення, слід тільки повернути його на місце - і він готовий до правки круга з мінімальним зняттям матеріалу.

Точна кількість матеріалу, знятого з торця штока може бути виміряна за допомогою системи мікрометричною регулювання.

Перегляньте також: