Правильний ремонт двигуна - в кожен регіон!
AMC-SCHOU K1200 - Круглошліфувальний верстат

000096_qcrank_1.pngОПИС:

Верстат для шліфування колінчастих валів AMC - SCHOU моделі K1200 призначений для шліфування корінних і шатунних шийок колінчастих валів для дизельних і бензинових двигунів, а також і для іншого механічного обладнання з вбудованими колінчатими валами. Крім того він може застосовуватися для круглого шліфування довільних деталей зі сталі стандартних марок (загартованої і незагартованої).

Верстат виготовлений з надміцних виливків щоб гарантувати стабільність роботи і високу довговічність. Всі підшипники мають завищені розміри для максимальної надійності. Антифрикційне покриття робочих поверхонь вузлів усуває ефект переривчастої подачі при малих швидкостях переміщення . Швидка і точна робота верстата забезпечена планшайбами ​​з інтегрованою системою регулювання в 4 -х напрямках. Кутове переміщення з фіксованим кроком 30 ° і 72 ° і з додатковою плавним регулюванням + / -1 ° забезпечує прекрасне регулювання при виконанні стандартних операцій. Простота роботи з'єднаних шарико механізмами вузлів, що гарантують відсутність зворотної реакції при подачі кола, установка клонували для шліфування шатунних шийок, що займає секунди.

МОЖЛИВОСТІ:

 • Система установки валу. Інтегрована система регулювання положення патронів в 4-х напрямках передбачає легкі, точні і швидкі дії оператора. Переміщення з фіксованим кроком 30 ° і 72 ° достатньо для будь-яких колінчастих валів. Додаткова плавна корекція положення вала по куту + / -1 ° і в поперечному напрямку + / -0,3 мм.
 • Точна установка валу. При установці вала досягається надзвичайно висока точність - непаралельність осей корінних і шатунних шийок не перевищує 0,010 мм на довжині вала, що може бути виміряна спеціальним приладом.
 • Переустановка валу. Система регулювання патронів в 4 -х напрямках дозволяє використовувати центри з циліндровим хвостовиком, затискали безпосередньо в патрони, що скорочує час перевстановлення вала до секунд при точності установки вала 0,010 мм.
 • Підшипники. Подвійні конічні підшипники SKF в передній і задній бабках змащені і ущільнені на весь термін служби, що гарантує безперервну роботу верстата протягом десятиліть.
 • Надміцна конструкція. Безперервне вимірювання розміру в процесі роботи, надміцні люнети, включаючи важкі, додаткові противаги і пристрій для полірування шийок. Комплектна жорстка надміцна конструкція для будь-яких колінчастих валів - від найменших до найважчих.
 • Шарико-гвинтовий привід. Забезпечує легкість і точність роботи вузлів приводу кола і відсутність зворотної реакції.
 •  Антифрикційне покриття напрямних. Забезпечує легкість, точність і виняткову довговічність (десятки років без ремонту ) вузлів приводу кола і столу за відсутності зворотної реакції.
 •  Передня бабка. Гідромотор в приводі шпинделя забезпечує плавність включення обертання вала, плавне регулювання швидкості і виняткову довговічність (десятки років без ремонту) вузла, в тому числі, за рахунок відсутності бічних зусиль на підшипники з боку приводу. Швидка і легке регулювання противаг за допомогою манометра для будь-якого валу.
 • Задня бабка. Гідропривід пиноли забезпечує швидку і легку установку валу, а також плавне регулювання гідравлічного притиску центру з контролем зусилля по манометру. Зубчастий рейковий механізм для переміщення бабки вздовж столу.
 • Шліфувальна бабка. Швидкий гідравлічний відвід - підвід шліфувального круга з плавним регулюванням швидкості. Точність повторного підведення шліфувального круга - 1 мкм, відсутність зворотної реакції при підводі кола, гальмування і повільний підвід поблизу деталі. Спеціальна конструкція підшипників шпинделя шліфувального круга і система централізованого мастила направляючих забезпечують надзвичайно високу довговічність вузла без регулювання або обслуговування. Легка і швидка заміна шліфувального круга, що займає хвилини.
 • Гідравлічна станція. Стандартний маслоохладитель на гідравлічної станції з автоматичним підтриманням постійної робочої температури гідравлічної рідини.
 • Бак для МОР. Бак має модульну конструкцію на роликах, що робить очищення бака і заміну рідини справою кількох хвилин.
 • Блок EAM - електронний вимірювач з функцією контролю некруглої. Необхідний для швидкої і найточнішою роботи. Два індикатори на дисплеї - для поточного розміру з ціною поділки в 1 мкм і для еліпсності. Універсальні вимірювальні скоби для визначення розмірів всіх колінчастих валів в процесі обробки. Кнопки скидання для зміни і завдання нового розміру. Автоматичний останов при досягненні заданого розміру.
Перегляньте також: