Правильний ремонт двигуна - в кожен регіон!
Rottler F98Y – розточування і контурне фрезерування
000029_000076_image_230x199_cache.png Верстат з рухливою стійкою для розточування, обробки привалочних плоскостей і контурного фрезерування

ХАРАКТЕРСТИКИ

Верстат F98Y призначений для обробки блоків великих двигунів, таких як CAT 3516 і 399, QSK 78, MTU 4000 V16, Waukesha 7042 та ін. устаткування, яке використовується для землерийних робіт, в гірничодобувній, нафтогазовій, енергетичній галузях, на промислових судах.

Всі моделі серії F90Y володіють цілим рядом характеристик, які сприяють максимальному збільшенню продуктивності верстатів. Швидка зміна інструментів максимізувала універсальність і експлуатаційну гнучкість верстата, дозволяючи виробляти розточування і обробку поверхні в рамках одного налаштування. Всі верстати серії F90Y об'єднують в собі можливості свердлувального верстата, шліфувального верстата, розточувального верстата співвісних отворів і універсального верстата. Рухлива стійка і шпиндель приводяться в рух прецизійними кульковими гвинтами і серводвигуном змінного струму. Те додаткове програмне забезпечення, що поставляється для автоматичного циклу обробки, і технологічне оснащення дозволять виробляти повну обробку заготівок без участі оператора. Задавши програму і натискаючи клавішу "почати цикл", оператор може займатися іншою роботою, тоді як F90Y виконує обробку заготівки або розточування співвісних отворів без його участі.


МОЖЛИВОСТІ

 • Продуктивність - заощадження часу складає 75% в порівнянні з традиційними верстатами
 • Управління - за допомогою сенсорного екрану, розташованого на передній панелі верстата
 • Автоматизація - дозволяє здійснювати високоточну обробку в автоматичному режимі
 • Експлуатаційна гнучкість - розточування і поверхнева обробка блоків, поверхнева обробка ГБЦ, розточування співвісних отворів, основні операції машинної обробки з ЧПУ
 • Універсальність - заміна інструменту для поверхневої обробки на інструмент для розточування займе не більше 15 секунд.
 • Важкий режим експлуатації - верстати Rottler гарантують високу точність і довговічність. Станина із загартованого чавуну марки Механіт. 
 • Шпиндель великого діаметру - верстати F90Y можуть експлуатуватися з шпинделем великого діаметру з твердим хромовим покриттям, високо прецизійними радіально-упорними  підшипниками і автоматичною системою мастила. 
 • Направляючі верстата проходять індукційне загартування і покриті турситом - спеціальним матеріалом з низьким коефіцієнтом тертя, повітря, що додатково подається під тиском, сприяє зниженню тертя і збільшенню терміну служби.
 • Антифрикційні прецизійні кулькові гвинти і серводвигуни змінного струму забезпечують високоточне позиціонування і високу швидкість подання оброблюваних заготівок.
 • Пневматичне облаштування фіксації інструменту в шпинделі дозволяє замінити різальну голівку за декілька секунд, що підвищує продуктивність і зберігає сили оператора. Верстат трансформується з розточувального в шліфувальний за 15 секунд.
 • Система автоматичного нахилу шпиндельної голівки для обробки поверхні забезпечує зворотний хід для надзвичайної  чистової обробки. 
 • Збільшений кліренс між осьовою лінією шпинделя і стойкою верстата дозволяє здійснювати обробку заготівок великого розміру

Перегляньте також: