Правильний ремонт двигуна - в кожен регіон!
Rottler HP6A – хонінгування
000028_000082_image_214x250_cache.png Хонінговальний програмований верстат компанії Rottler

ХАРАКТЕРСТИКИ

Хонінговальний верстат, виконаний з використанням найсучасніших технологій. Завдяки інноваційній панелі управління процес хонінгування циліндрів здійснюється простішим і точнішим, ніж коли б то не було. Найбільшу цінність представляють покращувана керованість і продуктивність верстата.

Незалежні приводи подачі і шпинделя дозволяють перемістити інструмент в будь-яку точку оброблюваної деталі максимально точно.

Цифрові засоби контролю - налаштування подачі можуть бути змінені також під час роботи верстата. Важелі затиску - чудове фірмове пристосування Rottler для кріплення оброблюваних блоків. Можливість безступінчатого регулювання і подачі дозволяє вибрати швидкість обертання шпинделя простим поворотом диска. Система ефективно працює також в режимі інтенсивної чорнової обробки. Прецизійна хонінгувальна голівка була розроблена як спеціальний абразивний інструмент, що забезпечуєвисоку жорсткість. Швидка корекція геометрії отворів і мінімальне знімання матеріалу. Інтенсивна обробка - видалення матеріалу від 0,004 до 0,002 в хвилину.


Верстат розрахований на закріплення і обробку будь-яких деталей від одиночних циліндрів до блоків високопотужних дизельних двигунів.

МОЖЛИВОСТІ

 

  • Цифровий екран - зручний, простий у використанні цифровий екран дозволяє візуалізувати геометрію отворів в процесі хонінгування.
  • Просте регулювання подачі - верстат HP6A відрізняється простотою в налаштуванні довжини ходу. В процесі роботи можна опустити інструмент нижче, щоб точніше позиціювати його, що особливо важливо при хонінгуванні отворів "в сліпу".
  • Два етапи автоматичного циклу - можливе програмування циклів чорнової і чистової обробки окремо. Дана функція дозволяє збільшити контроль над процесом, наприклад, інтенсивніше знімати матеріал в циклі чорнової обробки. Потім натиск каменя буде автоматично ослаблений при чистовій обробці.  
  • Швидка наладка - універсальний, високо продуктивний верстат поставляється із стандартним кріпильним пристосуванням. Фіксація блоків і окремих циліндрів здійснюється просто, як ніколи.
  • Система фільтрації - запас СОЖ складає 50 галонів (200 літрів), магнітний фільтр дозволяє очистити змащувально-охолоджувальну рідину. У додаткове оснащення входить резервуар для СОЖ на 100 галонів (400 літрів). Опційно пропонується система фільтрації тонкого очищення, що дозволяє видалити із хонінговальної рідині всі домішки.
  • Міцна, масивна конструкція - станина, розрахована на важкий режим експлуатації, сприяє підвищенню продуктивності верстата, терміну його служби і точності обробки.
  • Неперевершений контроль- будь-яка ділянка циліндра може бути піддана машинній обробці. При цьому немає необхідності піднімати або опускати заготівку.
  • Автоматичний цикл чистової обробки - комп'ютер верстата HP6A дозволяє запрограмувати однакову чистову обробку всіх циліндрів. Шляхом підрахунку ходів з легким натиском хонінговального каменя даний автоматичний цикл здійснює точну обробку отвору за отвором, блоку за блоком.
  •  СОЖ на водній основі - може використовуватися у поєднанні з діамантовими хонінговальними каменями Rottler, дозволяючи запобігти перегріву під час обробки
Перегляньте також: