Правильний ремонт двигуна - в кожен регіон!
Rottler F7A and F8A — розточування циліндрів
000027_000084_image_188x250_cache.png Програмовані верстати для розточування циліндрів зі змінною швидкістю

ХАРАКТЕРСТИКИ

Верстати серії FA є світовим промисловим стандартом. Модель F7A, розрахована на розточування найрізноманітніших автомобільних блоків від невеликих дизельних блоків до блоків на 8 циліндрів, гарантує високу точність впродовж усього терміну експлуатації. Модель F7A також ідеально підходить для виробничих цехів, що займаються підгонкою окремих гільз. F7A - найпродуктивніший і потужніший розточувальний верстат з наявних сьогодні на ринку. Завдяки простоті налаштування і кнопковому управлінню експлуатація цього верстата не представляє складності для оператора.


Моделі Rottler FA дозволяють програмувати автоматичні цикли обробки. Необхідно тільки натиснути кнопку 'cycle start'  ("почати цикл"). Верстат почне розточування отворів точно на задану глибину. При програмуванні обробки нових гільз слід задати точну довжину гільзи, що позбавляє від необхідності укорочувати гільзу після установки і економить час. Програма дозволяє зберегти до 100 завдань, що включають параметри подання, швидкості обертання шпинделя, глибину розточування, висоту проміжку блоку у світлу, глибину обробки центрових отворів. Пристрій, поєднаний зі світлодіодним індикатором, дозволяє виконувати позиціонування відносно вертикальної нульової відмітки з кроком 0,0001. Опціональне ПО для обробки глухих отворів дозволяє зупинити верстат після центрування для установки різального інструменту в голівку.


МОЖЛИВОСТІ

  • Швидкість - усі моделі FA оснащені високопродуктивними сервомоторами змінного струму. Незалежне облаштування подання дозволяє встановити бажану швидкість подання з кроком від 0,001"(0,25 мм) до 0,012"(3 мм).
  • Точність - верстати серії FA оснащені прецизійним кульково-винтовим приводом, що дозволяє контролювати швидкість подання і положення різального інструменту, завдяки чому воно може бути встановлене з точністю до 0,0002"(0,005 мм).
  • Міцність - надійна конструкція шпинделів і підшипників Rottler гарантує достатню стійкість верстата, що дозволяє здійснювати обробку гільз великих двигунів впродовж усього терміну експлуатації. Верстати F7A оснащуються укороченим шпинделем для обробки блоків малих двигунів (мотоциклів, катерів та ін.).
  • Експлуатаційна гнучкість - можливість вибору параметрів подання дозволяє максимально збільшити продуктивність верстата. Збільште швидкість подання при розточуванні простих отворів великого діаметру. Понизьте швидкість при обробці гільз або зенкуванні. Верстат F7A дозволяє розточувати отвори від 1,5"(38 мм) до 5"(127 мм). В наявності є твердосплавні інструменти для зенкування, зняття фасок, свердління зі зміщенням і кільцевого розточування.
  • Автоматизація - верстати модельного ряду FA дозволяють програмувати цикли розточування і автоматичної обробки центрових отворів. У пам'яті зберігається до 100 різних програм. Кожна програма містить параметри глибини розточування, швидкості обертання шпинделя і подання. Автоматизація дозволяє скоротити кількість помилок і звільнити оператора для виконання інших завдань.
  • Надійність - верстати серії FA оснащені швидкісною системою приводу з клиновидною ремінною передачею, яка у поєднанні з двома незалежними двигунами обертання шпинделя і подання дозволяє обійтися без коробки передач.
  • Економічність - високошвидкісним верстатам серії Rottler FA на розточування блоку потрібно половину того часу, який потрібний іншим верстатам. Використовуються зносостійкі і при цьому недорогі різці нового покоління, які гарантують надійну роботу верстата на високій швидкості. Різці не потребують заточування, завдяки невисокій вартості вони є прекрасним вибором для розточування циліндрів.

Перегляньте також: