Правильний ремонт двигуна - в кожен регіон!
Rottler SG7 and SG8 – обробка сідел клапанів і направляючих втулок ГБЦ
000025_000066_image.jpegХАРАКТЕРИСТИКА

Моделі SG7 і SG8 випускаються компанією Rottler під торговою маркою CONCEN, гарантією високої точності і універсальності, що являється. Фахівці Rottler створили верстати з прецизійним твердосплавним центруючим пристроєм і легкою шпиндельною голівкою з пневматичним приводом, що забезпечує відмінне центрування при обробці направляючих втулок клапана. Ця технологія гарантує найкращі показники співвісної сідла і направляючої втулки клапана відносно осьової лінії серед виробників устаткування в цій сфері. Легко досягається точність до 0,0005 дюймів на дюйм (0,02 мм на 25 мм) і вище.


МОЖЛИВОСТІ

 • Співвісність - прецизійні твердосплавні центруючі облаштування Rottler здійснюються з допуском одна десята. Оснащений легкою шпиндельною голівкою з пневматичним приводом верстат SG7 перевершує за параметрами центрування направляючих втулок клапана і співвісної усі наявні на ринку верстати цього типу.
 • Вбудований вакуумний тестер для швидкої перевірки сідел клапана без зняття голівки блоку циліндрів з верстата.
 • Шафа для інструментів - три висувні ящики і верхня полиця дозволяють зручно зберігати усі необхідні інструменти Rottler.
 • Поворотний пристрій на 360 градусів - дозволяє швидку установку заготівлі і легкий доступ до усіх її частин. Швидке вирівнювання голівки блоку циліндрів за допомогою спеціальної функції тонкого підстроювання. Затискне пристосування міцно фіксує деталь за допомогою швидкорознімних механізмів. Пристрій міцно фіксується на столі і забезпечує високоточне центрування і відсутність вібрації.
 • Основа з твердого сплаву - станина з товстими важкими чавунними стінками забезпечує високоточну обробку сідел клапанів без щонайменшої вібрації. Станина в нижній частині зміщена до тильної сторони верстата для безпечнішої експлуатації. Поглиблення для ніг забезпечує зручніше обслуговування верстата.
 • Полегшена шпиндельна голівка - верстат SG7 оснащений легкою шпиндельною голівкою, що забезпечує швидке і точне центрування для досягнення максимальної співвісності. Зовнішні опорні підшипники шпинделя регулюються по усій довжині опорної поверхні, так як і прецизійний висувний шпиндель. 
 • Швидкість обертання шпинделя регулюється в діапазоні від 40 до 400 об./мин. - плавна зміна швидкості обертання шпинделя дозволяє виконувати різні операції на верстаті. Сенсорні клавіші і цифровий дисплей зручні в експлуатації.
 • Електронний рівень - облаштування цифрової індикації гарантує швидке і точне налаштування.
 • Індикатор глибини розточування - показує операторові величину переміщення, що гарантує точну і постійну глибину розточування. Також зручно при установці сідельних кілець, відновленні направляючих втулок клапана, чистової обробки сідел пружин і т.п.
 • Регульований обмежувач глибини
 • Дві швидкості подання шпинделя - великий маховик забезпечує швидке подання, а маленький маховик - прецизійне подання шпинделя. Дуже зручно в тих випадках, коли розточування має бути виконане з максимальною точністю.
 • Нахил 15 градусів - шпиндель нахиляється на 15 градусів від вертикалі на всі боки, що дозволяє легко настроїти його для обробки будь-яких похилих клапанів голівок блоку циліндрів. Гарантує розточування сідел на однакову глибину, що є необхідною умовою для сучасних двигунів з комп'ютерним управлінням. 
 • Гайка шпинделя - дозволяє швидко робити заміну інструменту і перехідних втулок для кріплення інструменту.
 • Запатентовані різальні інструменти Rottler - з інструментом Rottler для верстатів серії SG повністю виключено биття. Завдяки перехідній сферичній втулці заміна інструменту робиться просто і швидко, дозволяючи перейти від фрезерування сідел до свердління або розточування всього за декілька секунд. Опустивши вниз манжету, потрібно вирівняти утримувач інструменту вертикально, а потім опустити його вниз на зафіксований центруючий пристрій. Після того, як утримувач інструменту опущений вниз, манжета піднімається, і інструмент готовий до роботи. Один поворот ключа - і центруючий пристрій переставляється з одного пункту обробки до іншого - швидко і просто.

Перегляньте також: