Правильний ремонт двигуна - в кожен регіон!
Rottler VR7 — Верстат для перешліфування клапанів

000024_000024_000092_image_183x250_cache_1.pngВерстат для перешліфування клапанів з лінійними направляючими.

ХАРАКТЕРИСТИККА

Прецизійна пневматична система затиску для деталей сферичної форми дозволяє шліфувати штоки клапанів різних діаметрів без заміни будь-яких деталей - без фланців і ключів. Патрон 2 X 3 для затиску деталей сферичної форми дозволяє випускати клапани з  поліпшеними характеристиками(ущільнюючими властивостями), характеризується поліпшеним відведенням тепла і зменшеним механічним навантаженням на клапани.


Посилені сталеві прецизійні лінійні направляючі куліси на шарикопідшипниках дозволяють операторові легко і без зусилля переміщати санчата шліфувальної бабки, гарантуючи якість чистової обробки сідел клапанів, внаслідок чого досягаються більш високі ущільнюючі властивості і відведення тепла. Тертя і швидкий знос, характерні для направляючих куліс типу "ластівчин хвіст", в даному випадку виключені. Досить одного руху пальцем для переміщення шліфувальної бабки вперед і назад уздовж сідла клапана.

 

МОЖЛИВОСТІ:

 • Нові стандарти - верстат VR7 встановлює стандарти швидкості і точності обробки при відновленні голівок блоку циліндрів. Пневматична система затиску з прецизійним патроном 2 х 3 для затиску круглих деталей працює без фланців. Обробка робочої поверхні клапана здійснюється концентрично, внаслідок чого досягаються більш високі ущільнюючі властивості, поліпшене відведення тепла і зменшене механічне навантаження на клапани.
 • Шліфувальні круги - стандартне оснащення верстата VR7 включає керамічні шліфувальні круги,  мастильно-охолоджувальну рідину для шліфування і два алмазні інструменти для правки кругів. Опційно поставляються спеціальні круги для шліфування високоміцних металів і сплавів, таких як титан, інконель та ін. 
 • Вибір швидкості обертання клапана - ця функція дозволяє операторові встановлювати швидкість поверхневої обробки залежно від діаметру клапана в широкому діапазоні - від клапанів невеликих розмірів до клапанів потужних дизельних двигунів.
 • Панель управління - дозволяє встановити швидкість затискного патрону, а також вибрати режим шліфування або правки шліфувального круга. 
 • Масивна чавунна станина - гасить гармонійні коливання, вібрацію, гарантує тривалий термін експлуатації верстата.
 • СОЖ - місткий резервуар і система фільтрації вбудовані в шафу для зберігання, що входить в додаткову комплектацію.
 • Важіль управління прецизійним поданням і обмежувач глибини - дозволяють здійснювати обробку клапанів на однакову глибину - вимога до усіх сучасних двигунів з комп'ютерним управлінням.
 • Фальцювання штоків/торцевих поверхонь - спеціальний стопорний важіль притискує клапан під час обертання, результатом чого являється рівномірне фальцювання торця клапана. В той час, коли стопорний важіль не використовується, він відходить убік.
 • Шліфування штоків/торцевих поверхонь - шліфування торця штоку клапана робиться відповідно до осьової лінії клапана. V- образний люнет дозволяє шліфувати усі клапани однієї ГБЦ на одній і тій же відстані від сідла клапана до торця штока - важливо для голівок блоку циліндрів з розподільним валом верхнього розташування. Точна кількість матеріалу, знятого з торця штоку може бути виміряно за допомогою системи мікрометричного регулювання.
 • Пристосування для коромисла клапана - дозволяє робити перешліфовування коромисла большості типів штоків.
 • Алмазні інструменти для правки - основного і торцевого кругів, встановлені на верстаті, готові до використання з мінімальною втратою матеріалу. Просто переведіть інструмент в потрібне положення - і алмаз опиниться в тому ж місці, де він був встановлений під час останньої правки.
 • Ручка переміщення - дозволяє пересувати клапан вперед і назад над шліфувальним кругом.
 • Основна шафа для зберігання - поставляється в якості додаткового оснащення і включає знімний резервуар зі змінним фільтром для СОЖ. на 5 галонів(20 л). Резервуар для СОЖ має зливний отвір з пробкою, що дозволяє швидко випорожнити бак для чищення. Ця система зберігання СОЖ з фільтром забезпечує експлуатацію без зупинки на чищення і обслуговування, економлячи час і гроші.
Перегляньте також: