Правильний ремонт двигуна - в кожен регіон!
Зверніть увагу!
Компанія "СП В.М.С.", представлена мережею Центрів "ПроМотор", є лідером в області механічної обробки деталей ДВЗ в Україні.
докладніше
Механічна обробка циліндрів мотоцикла 1924 Harley-Davidson 1924
Конструктивно циліндри мотоцикла Harley-Davidson виконані литтям і представляють одне ціле — циліндр, де рухаеться поршень та головка блоку циліндрів, де дуже оригінально розміщені сідла клапанів сторони «Впуск» і сторони «Випуск».
Конструкція циліндрів мотоцикла Harley-Davidson ранніх випусків така, що клапанний механізм знаходиться збоку глухого циліндра, див. фото 1(А).

Фото 1
В клапанному механізмі впускний клапан розміщений в окремому корпусі в головці циліндрів, див. фото 2 (Б),

Фото 2
а випускний клапан посажений глибоко в тілі головки циліндрів див. фото 3 (В), при такому розміщенні в работі клапани «Впуск» та «Випуск» переміщуються назустріч один одному.

На фото 3 буквою (В) позначена робоча поверхня сідла клапана зі сторони «Випуск» до механічної обробки.

Фото 3
З допомогою високоточного верстата NEWEN GII з використанням подовженого патрона та профільного фасонного різця була виконана механічна обробка сідел клапанів зі сторони "Випуск", що знаходиться глибоко в тілі головки циліндра.

Фото 4
На фото 4 представлений процес механічної обробки глибокопосаженого сідла «Випуск».
На фото 5 (В1) зображений результат механічної обробки сідла «Випуск». Для якісного та надійного кріплення циліндра мотоцикла Harley-Davidson на пристосуванні верстата NEWEN GII виконана додаткова базова деталь.

Фото 5
Клапанний механізм зі сторони «Впуск» має цікаве конструктивне рішення. Корпус з клапаном встановлені на рабоче місце в цилиндрі, добре видно на фото 2 (Б). Вузол впускного клапана має конструктивно знімаємий корпус. Тому профілювання робочої та допоміжної фасок сідла клапана «Впуск» виконувалось на верстаті NEWEN Epoc. На фото 6 показана схема зажиму корпусу на рабочому столі верстата NEWEN Epoc та точкова схема різання, це дозволило виконати роботу швидко та на високому рівні якості.

Фото 6
Другим етапом механічної обробки булоло хонінгування цилінда під ремонтний поршень. Припуск на хонінгування 1 мм.
Процес хонінгування циліндрів виконувався на хонінгувальному верстаті Rottler НР7А. Схема механічної обробки представлена на фото 7.

Фото 7
Хонінгування циліндра виконано в спеціальному пристосуванні для хонінгування так званих «мокрих» гільз циліндрів з виготовленням додаткової базової деталі для кріплення оброблюваного циліндра, мотоцикла Harley-Davidson. Операція виконана якісно з витримуванням сучасних технічних вимог операції хонінгування, забезпечивши діаметр в розмір 82,00 с допуском +0,005 мкм, геометрію циліндра 0,01 мм, шорсткість поверхні 0,8 мкм (0,6...1,0 мкм допуск для бензину) та відсоток розкритого, кулевидної форми, графіту не менше 20% (була проведена обов’язкова операція «кранцювання» хонінгувальними щітками).
Наше обладнання фірм Rottler НР7А, NEWEN GII, NEWEN Epoc дозволяє з високою якістю виконати механічну обробку практично будь-яких деталей двигунів внутрішнього згорання, як сучасних випусків, так і ранніх раритетних екземплярів.